Moje oblíbené nástroje, které používám ke svému online podnikání.


Na této stránce jsou použité i affiliate odkazy, což znamená, že pokud se rozhodnete nabídky využít, já získám malou finanční provizy. Pro vás jako nakupujícího se na podmínkách nic nemění.

Tvorba grafického obsahu

Canva logo

Canva

To je základ, který tu prostě nemůže chybět.
Pokud nemáš ještě Canvu PRO, vyzkoušej na 30 dní zdarma

Photoshop logo

Photoshop

Photoshop jsem poprvé začala používat na střední škole – už to bude skoro 30 let. Stále patří mezi mé nejoblíbenější grafické editory.

Jdi na web

VistaCreate logo

Vista Create

Vista jako taková je v online světě velmi dlouho. Ale Vista Create je nováček a podobně jako Canva nabízí platbu za tvorbu šablon.
Mrkni jak Vista funguje

Stavba webu

wordpress logo

WordPress

Vyzkoušela jsem různé nástroje pro stavbu webu (Wix, GoDaddy), ale vždy jsem se vrátila k této klasice. Ano, může to být náročnější řešení pro začátečníka, ale nyní existuje tolik nápovědy online i pomocné nástroje (například Elementor nebo šablona Divi), že stavbu webu na WordPressu podle mne zvládne každý.
Jdi na WordPress

Tvorba kurzů / membership

payhip logo

Payhip

Payhip je pomocník, díky kterému mám vytvořenou členskou sekci a předplatné Klubu. Jedná se o britskou firmu a já je zvolila právě kvůli tomu (sama žiju a podnikám v Británii). Navíc fungují na systému provizí, takže platíte jen když vyděláváte ♥
Podívej se co umí Payhip

Finance

stripe logo

Stripe

Bezpečný systém pro fakturaci a příjem plateb.

Jdi na Stripe

Paypal logo

Paypal

Někteří lidé preferují platbu Paypalem. já miluju, že peníze máte hned.
Jdi na Paypal

Komunikace

zoom logo

Zoom

Se Zoomem se kamarádím tak napůl, ale je to nástroj, který je ideální pro Divoký Mastermind, který jednou měsíčně pořádám. Navíc s ním jde streamovat přímo do Facebook skupiny, takže ho tak nějak beru na milost.

Jdi na Zoom

mailer lite logo

MailerLite

Nástroj pro můj emailing. Umí, přesně to co potřebuju – posílat hezké emaily. Navíc v něm můžeš mít několik různých seznamů a rozdělovat lidi ve svém emailingu podle jejich zájmů. Miluju intuitivní ovládání a pocit, že v MailerLite je ten emailing fakt radost.

Vyzkoušej MailerLite